Scrapbooking i haft : Trochę kreatywności różnej, zapraszam do mojego robótkowego świata.

Obrazki

niedziela, 10 marca 2013

Po długich miesiącach, wielogodzinnych zmaganiach się z igłą wreszcie postawiłam ostatni krzyżyk (a ściślej - back stitch) na moich koniach. :)))O tym obrazie marzyłam od dawna, poświęciłam mu kawał mojego wolnego czasu - szło raz lepiej, raz gorzej, ale wreszcie się udało. Słów więcej chyba nie potrzeba :)

Oto i on - prezentuję - jeszcze ciepły, dopiero co zszedł z tamborka, wymięty i nieprany - pokażę go pewnie za jakiś czas gdy przejdzie metamorfozę ;) Koniki na Twórczy weekend u Titani zgłoszone :)

 
 
 
 

I metryczka - gdyby ktoś był zainteresowany:

Horses by a Stream by DIMENSIONS 35174

18` aida

wielkość ok 41 cm x 28 cm

ok 43 kolorów w ok 65 kombinacjach

 

14:46, olenka_ja , Obrazki
Link Komentarze (13) »
niedziela, 28 października 2012

Jakiś czas temu (dość znaczny jak się okazuje) pokazywałam skończony haft Lanarte przeznaczony dla przyjaciółki mojej mamy. Wreszcie doczekał się oprawy :) Powiem nieskromnie, że podoba mi się jeszcze bardziej. Nie mogę się wprost na niego napatrzeć.

Dziś wreszcie mogę się nim pochwalić, gdyż uległam wielkiej pokusie i postanowiłam, że Mikołaj przyjdzie do mnie znacznie wcześniej niżby z kalendarza wypadało i... wczoraj właśnie zakupiłam nowy aparacik :)))) Mały, kieszonkowy, taki akurat do amatorskiego fotografowania.

Tak więc pokazuję tą kobietę piękną :)

Tło bordowe, a rama - taka jakby lekko srebrna, czy złota może - szczerze nie wiem - momentami wydaje mi się bardziej srebrna, a przy innym świetle złota..

   

Obraz oczywiście zgłoszony na twórczy weekend u Titani.

Ingree, aneladgam, mamuska73, musiak87, haftka54, urszula97 dziękuję Wam pięknie za odwiedziny i wszystkie ciepłe słowa :) dodają skrzydeł - w sensie dosłownym. :) A Tobie -Kate2023, jeszcze raz wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :) 

12:27, olenka_ja , Obrazki
Link Komentarze (16) »
czwartek, 24 maja 2012

Najpierw dziękuję pięknie za odwiedziny i za "głosy w dyskusji". Tak mnie jakoś wczoraj naszło, że bardziej żyje facebook niż blogi. Zdaję sobie sprawę że niemożliwe jest wstawianie nowych postów codziennie, że są różne sprawy które zaprzątają nasze biedne głowy skutecznie je odwodząc od haftowania czy innych robótek, niestety... Nie martwię się póki co i pokazuję co tam powstało u mnie.

A u mnie wreszcie koniec :) Długo wyczekiwany, z trudem osiągnięty koniec Lanartowej kobiety :) Przyjaciółka mamy może się więc spokojnie przeprowadzać :) Obrazek ten podoba mi się szalenie, a co gorsze dla mnie - szalenie podoba się też mojej osobistej Mamie i nie ma wyjścia - będę go haftować ponownie. Mamie się nie odmawia. Tymczasem wspomnianą przyjaciółkę domu muszę zabrać do ramiarza by sama dopasowała wg swojego uznanie ramę i pass (jeśli będzie chciała takowe). A tak prezentuje się kobieta w całej okazałości - świeżo po praniu i prasowaniu (hmm pierwszy raz pozostały mi linie po złożeniach kanwy, nie mogę ich rozprasować, znacie jakiś sposób? na mokro już próbowałam - trochę poszło, ale nie do końca).

 
16:04, olenka_ja , Obrazki
Link Komentarze (9) »
piątek, 10 września 2010

Dziś z samego rana przedstawiam Wam zawartość czerwonej przesyłki, jaką nadałam w wymiance "Zapach lata". Dokładnie tej:

Środek, w porównaniu z przesyłką Fagusi, dość skromny. Ale włożyłam w jego przygotowanie sporo serca, i naprawdę chciałam by z tego, co zobaczycie za moment powstała poduszka, tym razem się nie udało. Może w następnej wymianie?

Tak wyglądała cała zawartość paczki

A tutaj pokazuję sam obrazek - bardzo podoba mi się motyw tych ptaszków, takie wydają mi się słoneczne, letnie... oczywiście zdjęcia nie udało mi się porządnego tym moim złomem pstryknąć ;/ ciągle coś się odbijało, a bez lampy (ładna podgoda była jak robiłam te zdjęcia) to nawet nie szło rozszyfrować co na zdjeciu jest... zestarzał się ten mój aparacik, wyrobił... ;/

Mam nadzieję, że obdarowanej ten mój mini-prezent się spodobał.

07:23, olenka_ja , Obrazki
Link Komentarze (6) »
sobota, 12 września 2009

Tak zaczynałam w dziedzinie haftów - mój pierwszy popełniony obrazeczek.

Potem było to maleństwo ;)

Powstał też kołderkowy kwadracik

I wyjątkowy Człowiek

A ostatnio zrobiło się sikorkowo

 

08:39, olenka_ja , Obrazki
Link Dodaj komentarz »
Od Wyróżnienia
darmowy hosting obrazkówdarmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków darmowy hosting obrazków
Dodatki na bloga
http://www.digi-scrap.pl/index.php